Jak si vybudovat fantastickou paměť Christiane Stenger

ISBN:

Published:

ebook

192 pages


Description

Jak si vybudovat fantastickou paměť  by  Christiane Stenger

Jak si vybudovat fantastickou paměť by Christiane Stenger
| ebook | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 192 pages | ISBN: | 10.59 Mb

Pojďte se učit od expertky na trénink paměti, která je několikanásobnou juniorskou mistryní světa pro memoatlety (World Memory Championships). Autorka v knize prozrazuje tajemství, díky kterým vytrénovala svou paměť na fenomenální úroveň. JasněMorePojďte se učit od expertky na trénink paměti, která je několikanásobnou juniorskou mistryní světa pro memoatlety (World Memory Championships).

Autorka v knize prozrazuje tajemství, díky kterým vytrénovala svou paměť na fenomenální úroveň. Jasně vysvětluje, jak její systém pracuje, nabízí zajímavá praktická cvičení a také testy, z nichž snadno poznáte, jak se postupně zlepšujete. Díky trénování mozku zaznamenáte pokrok i v dalších oblastech svého života, omezíte stres, zvětšíte své intelektuální schopnosti, kreativitu a sebedůvěru. Naučíte se lépe zacházet s každodenní záplavou informací a rozvíjet myšlení.

Především ale poznáte, jak si můžete jednoduchými paměťovými cvičeními usnadnit život. S touto knížkou pro vás bude trénování paměti snadné a zábavné.Christiane Stenger, několikanásobná mistryně světa v paměťovém sportu v kategorii mládeže, vám prozradí nejen své vlastní techniky, jak si lze lépe zapamatovat fakta a souvislosti nebo jak se můžete snáze učit cizí jazyky, ale vysvětlí vám také, proč je trénink paměti něco víc, než jen memorování nekonečných čísel, jak významná role v tomto směru přísluší smyslovým zkušenostem či fantazii a kreativitě!Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Jak si vybudovat fantastickou paměť":


campfiregames.eu

©2009-2015 | DMCA | Contact us