Belşazzarın Kızı Bir Çetin İkmen Polisiyesi Barbara Nadel

ISBN:

Published:

Paperback

415 pages


Description

Belşazzarın Kızı Bir Çetin İkmen Polisiyesi  by  Barbara Nadel

Belşazzarın Kızı Bir Çetin İkmen Polisiyesi by Barbara Nadel
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 415 pages | ISBN: | 6.37 Mb

İstanbulun eski Yahudi mahallesi Balatta bir Yahudi vahşi bir cinayete kurban gider. Görünüşe göre cinayet ırkçı nedenlerle işlenmiştir. Çünkü duvarda yaşlı adamın kanıyla çizilmiş bir gamalı haç bulunmuştur. Ama biri, görünüşe aldanmak konusunda oMoreİstanbulun eski Yahudi mahallesi Balatta bir Yahudi vahşi bir cinayete kurban gider.

Görünüşe göre cinayet ırkçı nedenlerle işlenmiştir. Çünkü duvarda yaşlı adamın kanıyla çizilmiş bir gamalı haç bulunmuştur. Ama biri, görünüşe aldanmak konusunda o kadar da istekli değildir. Fatma adlı bir kasırı ve sekiz çocuğu olan, altıncı hissi yüzünden bir cadı olduğu bile söylenen Arnavut bir annenin oğlu, Müfettiş Çetin İkmen.Kanıtlar İkmen ve zarif yardımcısı Süleymanı iki kişiye götürür: Biri cinayet saatinden az önce yaşlı adamın oturduğu evin önünde görülen İngilizce öğretmeni Robert Cornelius, diğeri Nazi sempatizanı, emekli bir işadamı olan Reinhold Smits.

Ama kurbanın adres defterinde bu ikisini birleştiren bir üçüncü bağ daha vardır: Maria Gülcü. Ailesini yıllardır hasta yatağından demir bir pençeyle yöneten bir Rus göçmen. Bu kadın yaşlı adamın ölümünü getiren sırrın kendisinde olduğuna inanmaktadır.Olağanüstü bir şehrin, dünyanın incisi İstanbulun atmosferi önünde, etkileyici bir psikolojik derinlikte çizilmiş karakterleriyle Belşazzarn Kızı, trajik bir saplantının unutulmaz polisiyesi...

ve sayısı her gün çoğalan Çetin İkmen Polisiyelerinin de ilki.(Arka Kapak)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Belşazzarın Kızı Bir Çetin İkmen Polisiyesi":


campfiregames.eu

©2009-2015 | DMCA | Contact us